top of page

Marijampolė

„Marijampolė“ – tai edukacinis strateginis stalo žaidimas apie Marijampolės miesto plėtrą. 2-4 žaidėjai rungiasi tarpusavyje siekdami užauginti gyvuojantį ir sėkmingą miestą. Tačiau, kaip moko istorija, kiekvienas miesto kūrėjas turi individualių siekių ir savitą miesto viziją, tad kiekvienas žaidimo žaidėjas rašo ją savaip. Statydami didingus pastatus, steigdami įmones, naudodamiesi istorinių asmenybių stiprybėmis bei išgyvendami visą Lietuvą paveikusius sunkmečius, „Marijampolės“ žaidėjai gali formuoti šį miestą kaip prekybinę stotelę prie Jevonio upelio, industrinį tarpukario didmiestį ar vienuolių kultūros lopšį.

8.jpg

Žaidimą galima žaisti dviem skirtingais būdais. Palengvinta žaidimo versija leis pasinerti į miesto statybas visai šeimai, o išplėstinė skirta strateginių stalo žaidimų fanams, kurie mėgsta ilgesnes žaidimo partijas.

Žaidimo komplektą sudaro:

- Žaidimo dėžė

- Taisyklių knyga

- Dvipusė amžių lenta

- Būvio žymeklis

- 4 progreso žymekliai

- 4 dvipusės žaidėjų lentelės

- 112 žaidimo kortelių

8
15 (1)
26
4
1
IMG_8297
Box Icon-02.png
Box Icon-03.png
Box Icon-01.png

Prekė paženklinta CE ženklu. CE ženklas – ženklas, kuriuo gamintojas nurodo, kad prekė atitinka jai taikomus Europos Sąjungos direktyvų reikalavimus ir gali būti parduodama visoje Europos ekonominės erdvės bendrijoje (EEE) bei buvo įvertinta kaip atitinkanti aukštus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Dėmesio: Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus - yra smulkių dalių, pavojus užspringti.

Parsisiųsk žaidimo taisyklių knygą čia:
BoardGameGeek_Logo.svg.png
Žaidimo kūrėjai:
Tomas Miliauskas
Monika Sadauskaitė
Žaidimo leidėjai:
Sneakybox-logo black.png
Protagonistas Logo .png

Įsigyk 

Jei norėtumei įsigyti Marijampolės kopiją, apsilankyk fizinėse mūsų platintojo parduotuvėse visoje Lietuvoje arba užsisakyk žaidimą tiesiai į namus iš Pegasas.lt!

bottom of page