top of page
Protagonistas 1.jpg

Sveiki atvykę!

Protagonistas – tai fantastikos ir populiariosios kultūros žurnalas, kuriame rasite gausybę įdomių tekstų, pokalbių ir kitokio turinio susijusio su knygomis, žaidimais, filmais ar komiksais. Žurnalas išlaikomas jo fanų, tad jei norite prisidėti, būtinai apsilankykite Protagonisto Patreon puslapyje!

Istorija

Šis žurnalas atsirado susibūrus GeekPropaganda.lt bei Žaismo DNR kolektyvams. Nors pirmąjį numerį išleidome tik 2019-ųjų rudenį, idėja žurnalui gimė 2019-ųjų vasaros pradžioje. Tuomet nusprendėme, kad mūsų tikslas – sezoninis spausdintas žurnalas, tačiau greta to leisime ir skaitmeninę žurnalo versiją, kurią visi fantastikos ir populiariosios kultūros fanai galės skaityti nemokamai.

Vis tik žinojome, kad žurnalą smagu pačiupinėti, o tam, kad galėtume jį atspausdinti, buvo (ir tebėra) reikalinga skaitytojų pagalba. Būtent tam tikslui sukūrėme Patreon paskyrą, kurioje visa Protagonisto bendruomenė iki pat šios dienos dalinasi idėjomis, galvoja temas ateinantiems žurnalo numeriams bei vertina kiekvieną naują komandos idėją.

Dažnai užduodami klausimai

Jūsų patogumui pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie žurnalą!

Iš kur atsirado Protagonistas?

Esame visa galva į populiariąją kultūrą pasinėrusių aistruolių kompanija, susibūrusi iš didelės meilės filmams, žaidimams, komiksams ir fantastikai. Jau keletą metų sukame galvą, kur pradingo spausdintas žodis ir supratome, kad jei trūksta mums, greičiausiai trūksta ir kitiems.

Kada pasirodo naujas žurnalo numeris?

Žurnalą leidžiame kas 3 mėnesius. Pirmieji Protagonistai jau pasiekiami, o kitą žurnalo numerį planuojame išleisti ateinančio sezono pradžioje. Patreon rėmėjai žurnalą galės skaityti vieną savaitę ankščiau nei jis pasirodo viešai.

Kur galima įsigyti Protagonistą?

Išankstinę fizinio žurnalo versiją galite užsisakyti paremdami Protagonisto Patreon ne mažesne nei 10 dolerių suma. Į ją įskaičiuotas žurnalo siuntimas tiesiai į namus. Jei į pirmojo numerio prenumeratas nespėjote, žurnalą rasite mūsų partnerių parduotuvėse.

Kiek kainuoja?

Fizinė žurnalo versija kainuoja 10 pinigų. 10 dolerių Patreon rėmėjams, 10 eurų pramiegojusiems progą paremti Protagonistą anksčiau. Skaitmeninė žurnalo versija yra visiškai nemokama, tačiau galite užsisakyti ir ankstyvą prieigą paremdami mus bent 1 dolerio suma.

Kam tas Patreon?

Patreon atstoja tradicinę žurnalų prenumeratą (žurnalas pigiau + galite atšaukti bet kuriuo metu – jūsų pasirinkta suma nuskaičiuojama tik žurnalo išleidimo dieną). Pasiekus savo tikslą (3000 dolerių) galėsime spausdinti ne pavienes žurnalo kopijas, kas leistų mažinti žurnalo kainą ir padaryti Protagonistą pasiekiamą platesnei auditorijai, pradėti bendradarbiavimą su platinimo agentūromis. Taip pat ateityje norėtume padėkoti savo žurnalo kūrėjams ne tik gražiu žodžiu, bet ir simboliniu atlygiu.

Ar siunčiate žurnalą į užsienį?

Taip! Net jei gyvenate Aliaskoje, rasime būdų jus pasiekti.

Noriu prisidėti! Kaip?

Jei turite idėjų tekstams, norite parodyti savo darbus, galva traška nuo pasiūlymų ar pageidavimų – rašykite mums! (kontaktų forma apačioje)

bottom of page