top of page
Protagonistas 1.jpg

Sveiki atvykę!

Protagonistas – tai fantastikos ir populiariosios kultūros žurnalas, kuriame rasite gausybę įdomių tekstų, pokalbių ir kitokio turinio susijusio su knygomis, žaidimais, filmais ar komiksais.

Istorija

Šis projektas atsirado susibūrus GeekPropaganda.lt bei Žaismo DNR kolektyvams. Nors pirmąjį numerį išleidome tik 2019-ųjų rudenį, idėja žurnalui gimė 2019-ųjų vasaros pradžioje. Tuomet nusprendėme, kad mūsų tikslas – sezoninis spausdintas žurnalas, tačiau greta to leisime ir skaitmeninę žurnalo versiją, kurią visi fantastikos ir populiariosios kultūros fanai galės skaityti nemokamai.

 

Per eilę metų išleidome net 7 žurnalo numerius, 1 knygą, 1 stalo žaidimą bei sukūrėme gausybę internetinio turinio. Šiuo metu Protagonisto projektas veikia kaip platforma, kurios pagalba dalinamės įvairiu mums įdomiu turiniu, o taip pat įgaliname kitus kūrėjus kalbėti apie jiems patikusias knygas, žaidimus ir filmus.

Dažnai užduodami klausimai

Iš kur atsirado Protagonistas?

Esame visa galva į populiariąją kultūrą pasinėrusių aistruolių kompanija, susibūrusi iš didelės meilės filmams, žaidimams, komiksams ir fantastikai. Ilgai sukome galvą, kur pradingo spausdintas žodis ir supratome, kad jei trūksta mums, greičiausiai trūksta ir kitiems.

Noriu prisidėti! Kaip?

Jei turite idėjų tekstams, norite parodyti savo darbus, galva traška nuo pasiūlymų ar pageidavimų – rašykite mums! (kontaktų forma apačioje)

bottom of page